wtorek, 31 sierpnia 2010

Blog Day 2010


Cytuję za http://www.blogday.org/

Przez jeden dzień - 31 sierpnia - blogerzy z całego świata publikują notkę polecającą 5 innych blogów, najlepiej gdy są to blogi o innej tematyce, z innej kultury. Tego dnia czytelnicy bloga, będą krążyć po sieci i odkrywać nowe, nieznane blogi ciesząc się z odkrycia nowych ciekawych blogów i blogerów.

Uważam, że to bardzo fajny pomysł, tak więc poniżej blogi polecane przeze mnie:

1. Paula i Pan Śmieciuch - krucha drobna dziewczyna z siłą słonia walczy z poważną choroba. Szacun!

2. Blog niecodzienny Artura Andrusa - ostrzegam, wejście na własną odpowiedzialność. Możliwe powikłania: silne bóle mięśni brzucha, duże łzawienie, usmarkanie się, upadek z krzesła, a nawet wywichnięcie szczęki. Wszystko to oczywiście ze śmiechu.

3. Chlip hop, czyli jak trwoga to do bloga... nostalgiczna, pełna ciepła i humoru korespondencja blogowa pomiędzy Magdą Umer i Andrzejem Poniedzielskim. Zaglądam zawsze jak mi źle.

4. Podróże bez kompasu  - dla wielbicieli wędrówek i nie tylko.. Po prostu trzeba tam zajrzeć. Cudownie opisane, zilustrowane magicznymi zdjęciami historie podróży. A do tego mam szczęście znać ich Bohaterów :-)

5. Dom i styl   - coś dla wielbicieli staroci i aranżacji wnętrz. Blog osoby, której pasją jest odnawianie starych mebli. Piękne klimatyczne wnętrza i kobieta, której nie straszna wiertarka, szlifierka czy inne tego typu, jak sama to określa, sporty ;-)

3 komentarze:

Faalka pisze...

Ależ w zacnym towarzystwie się znalazłam :) Dziękuję :)

aga pisze...

witam ponownie:)
i zapraszam Cie do zabawy blogowej:

kulinarnespotkania.blogspot.com/2010/09/lubie.html

Daga pisze...

Bardzo dziękuję za zaproszenie, oczywiście skorzystam, ale to trzeba przemyśleć, szczególnie te 10 kolejnych blogów :-)))

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :-)

 
Design by Ciey based on Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes